Vstupné

Dospělí 190,-Kč
Studenti (střední školy a studenti vysokých škol – platný studentský průkaz je nezbytný) 150,-Kč
Senioři (65 a starší) 170,-Kč
Rodinné (max. 2 dospělí, 2 děti ve věku od 10 do 17 let, každé dítě navíc zaplatí 100 Kč) 450,-Kč
Děti do 10 let (v doprovodu dospělé platící osoby) zdarma

Prohlídka s průvodcem:

Prohlídka stojí 1500 Kč za skupinu + vstupenky na osobu (pokud se jedná o skupinu 15 nebo více osob, podívejte se níže na skupinové ceny). Maximální počet osob ve skupině je 40.
Prohlídka s průvodcem trvá cca 1 hodinu. Prohlídky jsou k dispozici v angličtině, němčině a francouzštině. Prohlídka s průvodcem je možná pouze po předchozí objednávce. Pro rezervaci nebo více informací kontaktujte naši rezervační kancelář.

Skupinové vstupné:

Muzeum komunismu nabízí 10% slevu na vstupném, pro skupinu 15 a více osob. Tato sleva bude poskytnuta skupinám na místě přímo na pokladně muzea, nebo po předchozí rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že rezervace není nutná k získání skupinové slevy. Děti ve věku 10 a mladší mají vstup zdarma a nejsou zahrnuty do počtu skupiny pro přijetí slevy. Pro případnou rezervaci nebo více informací kontaktujte naši rezervační kancelář.

Školy:

Muzeum nabízí velice příznivé ceny pro školy, samozřejmostí je pedagogický doprovod zdarma. Pro zjištění ceny a více informací prosím kontaktujte naši rezervační kancelář. Dále muzeum připravilo ve spolupráci s paní Mgr. Dianou Ledvinovou pracovní listy, které provedou studenty muzeem a usnadní přípravu pedagogům. Pracovní listy si prosím stáhněte zde.

Cestovní kanceláře:

Muzeum nabízí speciální ceny pro cestovní kanceláře, samozřejmostí je mimo jiné volný vstup pro řidiče a doprovod. Pro zaslání ceníku a více informací prosím kontaktujte naši rezervační kancelář.

UPOZORNĚNÍ:

Pokladna zavírá 15 minut před koncem otevírací doby.

 

Kontakt:

Muzeum komunismu
Na Příkopě 852/10
110 00 Praha 1
Tel.: +420 224 212 966
muzeum@muzeumkomunismu.cz

 

Jak k nám:

Muzeum se nachází v prvním patře Paláce Savarin (Palác Sylva-Taroucca) v ulici Na Příkopě 852/10 v Praze. Nejbližší stanice metra je MŮSTEK trasa A, B a NÁMĚSTÍ REPUBLIKY trasa B.

 

Obchod:

V muzeu naleznete obchod, který nabízí obsáhlý sortiment zboží: knihy, plakáty, pohledy, trička, hrnečky, podtácky, magnetky, odznaky, medaile a mnoho jiného.